Home » नवज्योति कपको उपाधि प्रगतिशिल क्लब र सागर मेमोरियललाई

नवज्योति कपको उपाधि प्रगतिशिल क्लब र सागर मेमोरियललाई

by Pokhara City

वैशाख १, हेमजा

कास्की माछापुच्छे« गाउँपालिका वडा–३, प्रगतिशिल नवज्योति युवा क्लब द्धारा आयोजित दोस्रो नवज्योति कप–२०८०,को खुल्ला ५ए साइड फुटबाल प्रतियोगिताको उपाधि आयोजक नवज्योतिले हात पारेको छ ।

आयोजकले फेदी एफसीलाई  फाइनल खेलमा ट्राइब्रेकरमा ०–१ गोल गर्दैैैै बिजेता बनेको हो । नवज्योतिले नगद रु ७५ हजर र उपबिजेता फेदी एफसीले रु ४० हजार  साथमा ट्रफि,मेडल र प्रमाण पत्र प्राप्त गरे । साथै नवज्योतिबाट अंकित गुरुङ उत्कृष्ट खेलाडी,अन्जन क्षेत्री उत्कृष्ट गोलरक्षक, सुवास गुरुङ सर्वाधिक गोलकर्ता घोषित भए ।  

गाउँपालिका उन्तर विद्मालय स्तरीय छात्रा तर्फ सागर मेमोरियल वोर्डिङले मेघराज आ.वि.लाई ०–१ गोलले पछि पार्दैै छात्रा तर्फको बिजेता बन्न सफल भयो । बिजेता मेमोरियलले नगद रु १० हजार तथा उप बिजेता मेघराजले नगद रु ५ हजार साथमा ट्रफी,मेडल र प्रमाणपत्र हात पारे । उत्कृष्ट खेलाडीतर्फ बालकल्याण आ.वि,की रोगनी नेपाली, उत्कृष्ट गोलरक्षक सागर मेमोरियल बोर्डिङ्ग स्कुल,की भुभिका मगर साथै सर्वाधिक गोलकर्तामा मेमोरियल बाट सन्ध्या हमाल धोषित भए ।

कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै गाउँपालिका उपाध्यक्ष सिता अधिकारीले खेलकुद मानव जीवनको भहत्वपूर्ण पक्ष हो । शरीर र दिमाख स्वस्थ राख्न खेलकुदको अहम मुभिका हुनेमा जोड दिनुभयो । साथै नव बर्ष २०८१ को शुभुकामना व्यक्त गर्नुभयो ।

उक्त खेलमा खुल्ला तथा छात्रा तर्फ गरि ४२ टिमको सहभागिता रहेको थियो ।
क्लबका अध्यक्ष इन्द्र तिलिजा मगरको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन सागर फगामीले गर्नुभएको थियो ।

You may also like