Home » प्रणय दिवसमा रोहन नेपाली अभिनित ‘मुना मदन’ सार्वजनिक

प्रणय दिवसमा रोहन नेपाली अभिनित ‘मुना मदन’ सार्वजनिक

by Pokhara City


फागुन २, पोखरा

प्रणय दिवसको अवसरमा कलाकार रोहन नेपाली अभिनित ‘मुना मदन’ सार्वजनिक भएको छ । आइतबार साँझ पोखरामा एक कार्यक्रमका बीच उक्त गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो । मुना मदन गीतलाई सम्राग कार्कीले लेखेका हुन् । संगीत समेत उनकै छ । कार्कीकै स्वरमा रहेको गीतको म्युजिक भिडियोमा रोहन नेपाली सँगै ममता अधिकारीको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

म्युजिक भिडियोमा बालकलाकारलाई समेत समावेश गरिएको छ । अदिति शंकर र अनुरुप कोइरालाको अभिनय तारिफ लायक छ । मिलन शंकरले छायाँकन गरेको गीतलाई नेत्र गुरुङले सम्पादन गरेका हुन् । गीतलाई एमडी वक्र्स युटुब मार्फत हेर्न सकिन्छ ।

म्युजिक भिडियो सार्वजनिक सँगै रोहन नेपाली आशावादी देखिन्छन् । बुढेसकालमा युवाअवस्थाको सम्झनाको कथालाई गीतमा प्रस्तुत गरिएको छ । उसो त मुना मदनका बारेमा जानकारी नपाएका सायदै होलान् । एक यस्तो प्रेमील जोडी जो एक हुन सकेनन् । तर जीवनको अन्तिम कालसम्म एकअर्कालाई माया गरिरहे । सोहि कथावस्तुलाई गीतको म्युजिक भिडियोमा देखाउन खोजिएको रोहन नेपाली बताउँछन् । म्युजिक भिडियोका निर्देशक समेत रोहन आफै हुन् । कोरियोग्राफी मार्फन नेपाली कलाकारिता क्षेत्रमा प्रवेश गरेका रोहन पछिल्लो समय म्युजिक भिडियो अभिनयमा समेत सक्रिय देखिन्छन् ।

गीतलाई कास्कीको घाचोकमा छायाँकन गरिएको हो । गीतको छायाँकनका विषयमा बोल्दै मिलन शंकरले पोखराको सांगीतिक क्षेत्र माथि उठ्नुपर्ने आवश्यकतालाई जोड गरे । केही समयको काठमाडौं बसाई पश्चात पोखरा फर्किएका मिलनले पछिल्लो समय पोखराबाट पनि राम्रा सिर्जनाहरु आइरहेको देख्दा खुशी लागेको बताए । उनले पोखरा रमणीय स्थल भएकाले यहाँको भौगलिक वातावरण सुहाउँदो सिर्जनाले पर्यटन क्षेत्रमा समेत टेवा पुग्ने विश्वास व्यक्त गरेका छन् । रोहन नेपालीको ‘मुना मदन’ लाई छायाँकन गर्न पाउँदा खुशी लागेको उनले बताए ।

म्युजिक भिडियो निर्देशन सँगै चलचित्र निर्देशकका रुपमा समेत आफ्नो परिचय बनाएका नेत्र गुरुङले ‘मुना मदन’ प्रेमीहरुको कथा भएको उल्लेख गरे । सँगै हुनु मात्र प्रेम होइन विछोड भएर एक अर्काको यादमा जिउनु समेत प्रेम भएको उनले बताए । सोहि कथावस्तुलाई म्युजिक भिडियोमा प्रस्तुत गरिएको धारणा उनको छ ।

 कार्यक्रममा गायक विनोद बानियाँ, निर्देशक घनश्याम लामिछाने, गुरुङ चलचित्रका नायक विश्वात्मा गुरुङ लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Muna Madan

You may also like

Leave a Comment