Home » जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान गर्दै नेकपा एमाले वडा नम्बर १० को घरदैलो अभियान सुरु

जेष्ठ नागरिकलाई सम्मान गर्दै नेकपा एमाले वडा नम्बर १० को घरदैलो अभियान सुरु

by Pokhara City

पोखरा १५ वैशाख ।

पोखरा १० स्वर्णीमटोलका जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मान गर्दै नेकपा एमाले पोखरा महानगर १० को चुनाव प्रचार प्रसार सुरु भएको छ । वैशाख ३० गते हुने चुनावलाई लक्षित गरी निर्वाचन परिचालन कमिटिले उमेदवारहरु सहित घरदैलो कार्यक्रम शुरु गरिएको हो । स्वर्णीम टोलका जेष्ठ नागरिकहरु मेघराज घिमिरे, मीठु केसी, देवीलाल केसी, इकुमाया थापा, महादेव गुरुङ र अक्कल बहादुर गुरुङ दोसल्ला ओढाइ चुनाव प्रचार प्रसारको सुरुवात गरिएको हो । उक्त अवसरमा नेकपा एमालेका वडा अध्यक्षका उमेदवार पवित्रादेवी गुरुङले दोसल्ला ओढाई जेष्ठ नागरिकहरुलाई सम्मान गरिएको हो ।

सो अवसरमा वोल्दै सम्मानित जेष्ठ नागरिक मेघराज घिमिरेले नेकपा एमाले पार्टी वृद्धावृद्धहरुलाई माया गर्ने पार्टी भएकाले अवको विकल्प नेकपा एमालेनै भएको वताए । वडा नम्बर १० का एमालेका उमेदवारहरुलाई विजयी गराउनका लागी आफ्नो तर्फबाट पहकदमी थाल्ने वताए ।

त्यस्तै अर्का जेष्ठ नागरिक दुवीलाल केसीले एमालेको सरकारको पालमा देशमा बिकासको लहर छाएकाले अव एमालेलाई नै जनताले रोज्ने वताए । एमाले पार्टी सरकारमा रहदा देशमा बिकासको लहर छाएको जनताले प्रत्यक्ष महशुस गरेका कारण अवको विकल्प भनेकै एमाले भएको उनको भनाइ रहेको थियो ।

वडा अध्यक्षका उमेदवार पवित्रादेवी गुरुङले समग्र १० नम्बर वडाको बिकासका लागी आफ्नो टीम लागि पर्ने वताए । वडाभित्र अझैपनि विभिन्न बिकासको कामहरु हुन नसकेको अवस्थामा आफ्नो टीमले जितेर आएपछि ओडाबासीले बिकासको महशुस हुने गरी काम गर्ने समेत प्रतिवद्धता ब्यक्त गरिन ।

यसैविच गौमत बुद्ध मार्ग महिला समह संग समेत उमेदवारहरुले परिचयात्यमक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । उक्त समुहका शुसिला खत्री सहितको पदाधिकारीहरुले उमेदवारहरुलाई स्वागत गरेका थिए । निर्वाचन परिचालन कमिटिका संयोजक सूर्य बानियाको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा प्रचार प्रसार संयोजक राजु श्रेष्ठले उक्त कार्यक्रमको सञ्चालन गरेका थिए ।

You may also like