Home » वडा नं ११ मा एमाले घरदैलो, उम्मेद्वार गुरुङ भन्छन सुकुम्बासीलाई एक घर एक रोजगारीको ग्यारेण्टी गर्छौँ

वडा नं ११ मा एमाले घरदैलो, उम्मेद्वार गुरुङ भन्छन सुकुम्बासीलाई एक घर एक रोजगारीको ग्यारेण्टी गर्छौँ

by Pokhara City

पोखरा २५ बैसाख

स्थानीय तहको चुनावी अभियान अन्र्तगत पोखरा ११ को घरदैलो कार्यक्रम अन्तिम चरणमा पुगेको छ । गत बैसाख १७ गतेबाट दिनहुँ जारी घरदैलो अभियानका क्रममा मतदाताहरुबाट आशिर्वाद ग्रहण गरेकाले यसपटक ११ नं वडामा एमालेका उम्मेदवार नै विजयी हुने पोखरा ११ निर्वाचन प्रचारप्रसार संयोजक मदन सुनारले दावी गरे । “घरदैलोमा हामी जहा जहा पुग्यौँ, त्यहा रहनुभएका आमाबुवा दाजुभाई दिदीबहिनीहरुले यसपाली ढुक्क हुनुस हामी तपाईँहरुलाई जिताउँछौँ भन्नुभएको छ” उनले भने, यसपटक पोखरा ११ मा एमालेको जीत पक्का छ ।”

वडामा रहेका विभिन्न समस्याको पहिचान गरी बुँदागत रुपमा शंकलन गरिएको र निर्वाचन पछि ति सबै समस्याको समाधानका लागि कुनै कसर बाँकी नराख्ने वडा अध्यक्षका उम्मेदवार मिनबहादुर गुरुङले बताए । “हामीलाई जुन विश्वासका साथ मत दिने बाचा पोखरा ११ का जनताले गर्नुभएको छ, हामीले उहाँहरुको मत खेर नजाने गरी काम गर्ने बाचा बाँधेका छौँ उनले भने “यसपटक जनताको अपेक्षा र हाम्रो प्रतिवद्धता मेल खाने निश्चित छ ।” आईतबार तुलसीमार्ग स्थित सुकुम्बासी बस्तीमा पुगेर उम्मेद्वार गुरुङले प्रत्येक आफूले जीत हासील गरेमा सुकुम्बासी परिवारबाट एक जनालाई रोजगारी दिने अभियान वडामा सञ्चालन गरिने प्रतिवद्धता समेत जनाएका छन् ।

घरदैलो कार्यक्रम अन्र्तगत आईतबार रामेश्वर मार्ग, गजेन्द्र मार्ग, भानु मार्ग “क”, शिवशक्ति मार्ग, महाकालेश्वर मार्ग, जनपथ टोल, हिमश्री टोल, रानीपौवा मार्ग, पुरानोधारा र अस्पताल मार्गका मतदातालाई भेटेर उनीहरुका सुझाव शंकलन तथा प्रतिवद्धता पत्र थमाएर उम्मेद्वारको परिचय समेत गरिएको संयोजक सुनारले जानकारी दिए । वडा नं ११ मा एमालेबाट अध्यक्षका उम्मेदवार मीनबहादुर गुरुङ, वडा महिला सदस्य चन्द्रा शर्मा तिवारी, दलित महिला सदस्य हेमाकुमारी नेपाली, र खुल्ला सदस्यमा विष्णुप्रसाद आचार्य र कार्लोस गुरुङ चुनावी मैदानमा छन् । पोखरा ११ मा चुनावी अभियान अन्र्तगत १ हजार १ सय ११ सदस्यीय निर्वाचन परिचालन कमिटी गठन गरी प्रचारप्रसारलाई निकै उत्साहपूर्वक रुपमा सञ्चालन गरिएकोे सुनारले बताए

You may also like