Home » महानगरस्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न

महानगरस्तरीय हाजिरी जवाफ प्रतियोगिता सम्पन्न

by Pokhara City

पोखरा
५६ औ शिक्षा दिवसको अवसरमा पोखरा महानगरपालिका शिक्षा महाशाखाको आयोजनामा महानगरस्तरीय बक्तृत्वकला प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ ।
३५ वटा बिद्यालय सहभागी रहेको कार्यक्रममा त्रिभुवन शान्ती मा वि पोखरा ३० कि छात्रा मन्जिता खड्का प्रथम ,मदरल्याण्ड मा वि को छात्रा दीक्षा भट्टराई द्वितीय , भानुभक्त आवासिय मा वि का छात्र निरज कार्की तृतिय, हेम्जा बोर्डिङ्ग स्कुलका छात्रा सोनिका पोखरेल सान्त्वना भएका छन ।
जनपृय मा वि मा सन्चालन भएको कार्यक्रम गण्डकी बहुप्राविधिक शिक्षालयका निर्देशक लक्ष्मण तिमिल्सिनाको विशेष उपस्थिती एव जनपृय मा वि का प्रध्यानाध्यापक देवि प्रसाद बस्ताकोटिको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रमको निर्णायकको भुमिका पोखरा महानगरपालिकाका शिक्षा अधिकृत जीवन प्रसाद रेग्मि, डिल्लिराम अर्याल र शिक्षिका सृजना पौडेलले गरेका थिए भने कार्यक्रम सन्चालन बिन्ध्यवासिनी मा वि का सहायक प्र. अ भेषराज पौडेलले गरेका थिए ।

कार्यक्रममा बिजयी हुने बिद्यार्थीलाई भदौ २३ गते शिक्षा दिवसको अवसरमा पोखरा महानगरपालिकाले पोखरा सभागृहमा आयोजनाको गरेको शिक्षा दिवस विशेष कार्यक्रममा पुरस्कृत गरिने पोखरा महानगरपालिकाका शिक्षा अधिकृत जीवन प्रसाद रेग्मिले जानकारी दिए ।

You may also like